Park maszyn

Siłownia – Katowice: pełny park maszyn

Altus Fitness (Get-fit) to nie tylko największa siłownia na Śląsku. Jesteśmy jednocześnie jedną z najlepiej wyposażonych w Katowicach, oddajemy do dyspozycji naszych Klientów rozbudowany park maszyn. Oferujemy najnowszy sprzęt Life Fitness, jak również oddajemy do dyspozycji maszyny Hammer Strength. Posiadamy 145 urządzeń do ćwiczeń każdej partii mięśni, dzięki czemu o swoją sylwetkę możesz zadbać kompleksowo.

Fitness i siłownia w Katowicach – nasza oferta

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, klub fitness i siłownia dają dostęp do nowoczesnych maszyn oraz rozbudowanego planu zajęć grupowych.

Sprzęt cardio

Nasza strefa cardio to szeroki wybór nowoczesnego sprzętu. Oferujemy nie tylko dużo bieżni, ale również orbitreki, schody, woodway, rowery poziome i pionowe.

30

BIEŻNI

2

WOODWAY

4

FLEXSTRIDER

21

ORBITREKÓW

8

SCHODY

2

ROWERY POZIOME

2

ROWERY PIONOWE

2

STEPPERÓW

1

Row GX Trainer 2

1

Upper Cycle GX 2

Strefa spinning

Strefa spinning służy do treningu na specjalnych rowerach, na których możesz trenować z wirtualnym trenerem lub podczas zajęć grupowych.

Spinning to trening o charakterze wytrzymałościowym, dzięki któremu nie tylko poprawisz swoją sylwetkę i kondycję, ale również zdrowie. Jazda na rowerze sprzyja prawidłowemu funkcjonowaniu układu oddechowo-krążeniowego czy wzmacnianiu odporności. Zredukujesz widoczność cellulitu oraz ujędrnisz skórę. Pozbędziesz się nadmiarowych kilogramów i wymodelujesz sylwetkę.

Strefa funkcjonalna

Nasza strefa funkcjonalna wyróżnia się bogatym wyposażeniem. Dajemy dostęp m.in. do maszyn Hammera, maszyn oporowych, ławek, sztang czy hantli.

80

MASZYN OPOROWYCH

50

KG HANTLE

Altus Fitness (Get-fit) w Katowicach – co zyskujesz?

Nasza siłownia i fitness w Katowicach to miejsce, w którym tylko zyskujesz.

1

TECHNOLOGIA

Najnowsza technologia naszych przyrządów i maszyn (np. sprzęt Life Fitness) pozwala mierzyć puls, dzięki czemu Twój trening jest dokładniejszy i pozwala na precyzyjniejszy pomiar parametrów wydolnościowych.

2

PROFESJONALIZM

Strefa wolnych ciężarów wyposażona jest w ławki, różnego rodzaju sztangi oraz hantle nawet do 50 kg. Sale treningowe oraz wszelkie wsparcie w każdej minucie Twojego treningu – to wszystko zapewnia nasza siłownia w Katowicach.

3

KOMPLEKSOWY TRENING

Strefa maszyn oporowych to około 80 urządzeń, dzięki którym wykonasz trening każdej partii ciała.

4

RÓŻNORODNOŚĆ

Siłownia to nie jedyna nasza oferta. Polecamy również tani squash w Katowicach oraz sale fitness, w których odbywają się grupowe zajęcia fitness, np. joga, zdrowy kręgosłup, indoor cycling, pilates, turbospalanie. Ponadto nasi Klienci mają dostęp za free do solarium, oraz sauny.